.
buty christian louboutin polska 3
Nr 112, ISSN: 1689-7102 Wtorek, 04 Sierpień 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Kawiarnia Café Colombia Nowy Świat
Adres: ul. Nowy Świat 19, Warszawa, Polska
Price : od 6 PLN
Telefon: +48 22 216 84 13
 
Kawiarnia jest otwarta codziennie od godz. 8.00 do 23.00.

W samym centrum Warszawy, przy rondzie de Gaulle’a, w kamienicy przy Nowym Świecie 19 otwarto drugą już kawiarnię Cafe Colombia. W przestronnym, stylowym wnętrzu czeka na Państwa wyjątkowa, jedyna w Polsce kawa, bezpośrednio sprowadzana z Kolumbii.

Nasza kawa to 100% Arabiki kolumbijskiej najwyższej  jakości. To kawa bez zanieczyszczeń i związków chemicznych. Uprawiana w idealnych warunkach atmosferycznych przez cały rok. Kawa, którą podajemy w Cafe Colombia jest gęsta i aromatyczna, lecz zawiera mniej kofeiny niż popularne w polskich kawiarniach mieszanki Arabika/Robusta.

Design miejsca nawiązuje zarówno do klimatu kawiarenek Ameryki Południowej, jak i charakteru Pałacu Kossowskich, w którym Cafe Colombia się znajduje. Interior design Cafe Colombia jest dziełem projektantów z pracowni architektonicznej Six Fingers: Roberta Gintera i Damiana Kasprzyckiego.

kawiarnia cafe colombia nowy świat 19 warszawa

Oprócz kawy, napojów kawowych, aromatycznych herbat, mleczno-owocowych koktajli i pysznych kanapek,  Cafe Colombia proponuje wspaniałe wypieki z zaprzyjaźnionej cukierni Lukullus. Ciasta z Lukullusa przygotowywane są ze składników najwyższej jakości – świeżych jajek i masła, prawdziwej śmietany, świeżych owoców sezonowych. Cieszą oko i podniebienie.

Miejscu przyświeca idea fair trade i slow food.  Cafe Colombia to autorska kawiarnia w gąszczu sieciówek na Nowym Świecie w Warszawie.

      kusmi tea polska warszawa

NOWOŚĆ! Kusmi Tea po raz pierwszy w Polsce.

Od 1867 roku Kusmi Tea tworzy wyjątkowe ekskluzywne mieszanki i klasyczne herbaty w barokowych i kolorowych opakowaniach wiernych dawnym orginalnym etykietom. Kusmi Tea jest dystrybuowana na całym świecie, a swoich degustatorów i konsumetów traktuje w sposób wyjątkowy, dając im niezapomniane odczucia aromatyczno-smakowe. Kusmi Tea to marka, która od dwóch wieków niesie ze sobą tradycję, kreatywność i wyrobiony smak. W Polsce Kusmi Tea jest dostępne wylącznie w Cafe Colombia na Nowym Świecie 19 w Warszawie.


nowy świat kawiarnia cafe colombiaPrzeczytaj również:

Miód, jaśmin, migdały, czyli nowe aromatyczne espresso
Top 5 propozycji Cafe Colombia na lato
Cafe Colombia: Kolumbia na Nowym Świecie
Sprawiedliwa kawa smakuje luksusowo
Slow life znaczy luksus

Zobacz więcej na stronie Cafe Colombiacafe colombia kawiarnia nowy świat 19
cafe colombia kawiarnia nowy świat 19 cafe colombia kawiarnia nowy świat 19 cafe colombia kawiarnia nowy świat 19
Price : od 6 PLN