buty christian louboutin polska 3
Nr 114, ISSN: 1689-7102 Środa, 02 Grudzień 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 Gabinet stomatologiczny i medycyny estetycznej  Piękna-Dent został stworzony z myślą o pacjentach, którzy w jednym , komfortowym miejscu chcą zadbać  o zdrowy, piękny uśmiech, wygląd i samopoczucie.


KONTAKT

Recepcja i umawianie wizyt:
(22) 629 00 99
505 541 990

517 508 179 (dodatkowa infolinia Stomatologia)
515 379 726 (dodatkowa infolinia Medycyna Estetyczna)


E-mail:

pieknadent @ pieknadent.pl


Piękna-Dent - godziny otwarcia:


poniedziałek – piątek
godz. 11.00 – 19.00
(istnieje możliwość indywidualnego umówienia wizyty
w innych godzinach)


Adres:

ul. Piękna 28a lok.2
00-547 Warszawa

 


Wille & SPA KNAI BANG CHATT, Kep, Kambodża
Adres: Kep, Kambodża
Telefon: +48 799142017
 

luksusowe wakacje kambodża knai bang chatt kepLifestyle Property
Knai Bang Chatt to wyjątkowe miejsce pełne spokoju, prostoty i czystej formy. Jest to w każdym calu doskonały lifestyle resort, który z pewnością Cię oczaruje. Knai Bang Chatt to unikalny kompleks 3 willi, ulokowany w południowo-wschodniej części kambodżańskiego wybrzeża Kep.
Całość została zaaranżowana przez właścicieli, światowej klasy artystów życia i designu. 3 odrestaurowane postmodernistyczne wille zostały zbudowane w latach 60-tych XX wieku przez Vann Molyvann'a, ucznia Le Corbusier'a.

Knai Bang Chatt posiada 11 pokoi gościnnych, z których każdy udekorowany jest z wyjątkowym smakiem. Wille posiadają ogromne tarasy, z których rozciąga się zapierający dech w piersiach widok morza i okolicznych wysp. Otaczający ogród jest doskonałym miejscem do uprawiania jogi lub medytacji. Dla ochłodzenia ciała masz do dyspozycji ogromny basen ze słoną wodą.

Knai Bang Chatt, jest doskonałym miejscem dla ciebie do celebracji wakacji, wesela, miodowego miesiąca, spotkania rodzinnego, czy wypoczynku z pracownikami Twojej firmy.
Naturalne piękno Knai Bang Chatt połączone z wielką gościnnością Khmerów sprawi, że twój pobyt w Kambodży będzie niezapomniany.


luksusowe hotele spa kambodża


Miłość i Dbałość
Knai Bang Chatt, jest prowadzony z miłością i pasją. Wille kupione przez dwóch Belgów,  Borisa Vervoordt i Jefa Moons, którzy przybyli do Kambodży na wakacje w 2003 roku, zostały przeobrażone w czarującą kryjówkę na końcu świata, w której dyskretna, indywidualna obsługa sprawia, że poczujesz rodzinną atmosferę domu i przyjaznej społeczności.
 

SPA Knai Bang Chatt
W Knai Bang Chatt SPA zawsze jesteś otoczony ogromną uwagą. Możesz doświadczać najlepszych khmerskich masaży, idealnego połączenia najlepszych ludzkich umiejętności z delikatnością umysłu, które pomogą ci powrócić do stanu czystego kompletnego szczęścia i połączenia z naturą. SPA to Twój prywatny czas relaksu, czas odprężenia, nabierania nowych sił i odmłodzenia.
Do wyboru: Masaże Tradycyjne / Masaże Aromaterapeutyczne / Pielęgnacja Ciała/Pielęgnacja Twarzy/ Poprawa Wyglądu.


luksusowe spa azja kambodża kep


Klub żeglarski
Klub żeglarski to odrestaurowany dawny dom rybaków. Jest połączony z barem, restauracją i przystanią. W tym miejscu możesz pływać, opalać się lub obserwować zachód słońca i powracające z połowu rybackie łodzie.
Aby pożeglować, możesz wynająć katamaran lub łódź motorową. Dla poćwiczenia mięśni, na spokojnych falach, świetnie sprawdzają się kajaki. Dostępny jest również instruktaż pływania.

Filozofia
Knai Bang Chatt w języku Khmerów, znaczy poświatę otaczającą słońce. W symbolice buddyjskiej jest to tęczowa aureola okalająca głowę Buddy.  Ta otaczająca aureola chroni każdego, przybywającego do Knai Bang Chatt, gdzie można poczuć, że dobro ma swój sens i emanuje właśnie z tego miejsca i tamtejszych ludzi, którzy Cię zawsze szczerze pozdrawiają.
W odróżnieniu od innych resortów, sednem Knai Bang Chatt jest esencja życia w Kambodży, jej bogate kulturowe dziedzictwo, gościnność i delikatność tutejszych ludzi oraz autentyczność ich kuchni. Nasze usługi dostarczane są z miłością i zawsze szczerym, delikatnym uśmiechem.


luksusowe restauracje knai bang chatt


Interesujące Miejsca
Top 5 wycieczek organizowanych przez Knai Bang Chatt:
    •    Grill, (BBQ na tropikalnej Wyspie Króliczej Rabbit Island
    •    Wyprawa do Bokor, gdzie znajduje się wakacyjny pałac starego króla i casino w ruinach
    •    Wizyta w starych klasztorach i jaskiniach Kampot
    •    Wyprawa na połów ryb z lokalnymi rybakami, odkrywanie kambodżańskich technik połowu ryb
    •    Zamów motocykl lub motorower i wybierz się na przejażdżkę na wieś. Możesz zwiedzić wapniowe jaskinie, wietnamską granicę, wyschnięte słone jeziora lub plantacje pieprzu. Ten sam program można zrealizować rodzinnie zamawiając auto z napędem na 4 koła.

Program Pomocowy
Knai Bang Chatt wnosi też swój wkład w rozwój społeczności lokalnej poprzez projekt Hand in Hand, który pomaga w poprawie życia 256 rodzin, dostarczając edukację, czystą wodę oraz stwarzając ekonomiczne możliwości. 3% ze wszystkich dochodów przeznaczane jest na ten projekt. Aby dowiedzieć się więcej o tym programie lub wziąć w nim udział, wejdź na Handinhandcambodia.com.


LIPIEC  2010 (niski sezon low season): Jak zapewniają właściciele Knai Bang Chatt, to ciagle dobry czas na przyjazd!

Wysoki sezon (high season), z gwarancją najlepszej pogody, od listopada  do lutego.


Zobacz stronę KNAI BANG CHATT

luksusowe wille kambodża kep
luksusowe wille kambodża kep luksusowe wille kambodża kep luksusowe wille kambodża kep

Price : Pokój od 110 USD/dzień do 350 USD/dzień


Zgłoś news! Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i sugestie dotyczące newsów i marek, które powinny się znaleźć w Top10tastes.