damskie buty luksusowe Chritian Louboutin sklep Warszawa Polska
Nr 112, ISSN: 1689-7102 Niedziela, 27 Wrzesień 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 
Lampa Verpan Panton, Wire, 1972
Adres: Top10tastes Cała Polska
Price : 715 EUR + VAT
Telefon: +48 799 142 017
 
Lampa Wire jest lampą stołową, której podstawę tworzy spirala drutu gięta w kształcie cylindrycznym roszerzając się ku górze w kształt hemisferyczny. Wire zwieńczona jest półkolistym plastikowym kloszem w kolorze żółtym, pomarańczowym, białym lub brązowym. Wire jest jedną z wielu lamp ukazujących wielki talent do koloru, jaki posiadał Verner Panton. Projektant był szczególnie znany z tworzenia kompozycji eksplozji kolorów, a ludzie na pokazach stali w długich kolejkach aby zobaczyć na własne oczy jego projekty.
Pewnego razu Panton zrobił pokaz, na którym wszystko miało kolor pomarańczowy, a pokaz nosił tytuł Orangery. Lampa Wire to znak jeszcze jednej eksplozji talentu tego wielkiego projektanta i klasyka.

Wymiary:
Ø: 40 cm
H: 54 cm

Kolor / materiał: Podstawę tworzy spirala drutu gięta w kształcie cylindrycznym, roszerzając się ku górze w kształt hemisferyczny. Wire zwieńczona jest półkolistym żółtym lub pomarańczowym plastikowym kloszem.

Długość kabla: 2.2 metra / 86.61” przezroczysty kabel z włącznikiem

Źródło światła: E27/E26 max. 75Watt

designerskie lampy verpan wire
designerskie lampy verpan wire designerskie lampy verpan wire designerskie lampy verpan wire
Price : 715 EUR + VAT