damskie buty luksusowe Chritian Louboutin sklep Warszawa Polska
Nr 104, ISSN: 1689-7102 Wtorek, 19 Luty 2019
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 

Sofa Bend, B&B Italia, Patricia Urquiola, 2010
Adres: Top10tastes
Price : na życzenie email
Telefon: +48 799 142 017
 
Sofa Bend, B&B Italia, jest dość uniwersalnym meblem i doskonale sprawdza się w różnego rodzaju wnętrzach. Bend sprawia wrażenie artystycznej rzeźby ale została zaprojektowana przy użyciu modeli 3D. Jest tu połączenie doskonałych umiejętności, solidności najlepszego rzemiosła, technologii i siły, która przejawia się w różnorodności zestawień i modeli. Interesujący nieregularny kształt sofy Bend zapewnia większy komfort i kontrast.

Uwaga!
W wyprzedaży proponujemy (dostępne od ręki - 30%) dwa moduły sofy Bend: B214CD + B177LD, wykończone w białej tkaninie wraz z ciemno szarymi poduszkami.

luksusowe meble bb italia designerskie sofy sklep
luksusowe meble bb italia designerskie sofy sklep designerskie sofy bb italia patricia urquiola sklep polska luksusowe sofy bb italia bend sofa sklepPrice : na życzenie email


Zgłoś news! Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i sugestie dotyczące newsów i marek, które powinny się znaleźć w Top10tastes.