buty christian louboutin polska 3
Nr 112, ISSN: 1689-7102 Piątek, 29 Maj 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 
Krzesło Panton Classic, VITRA, Verner Panton, 1960
Adres: Top10tastes Cała Polska
Price : 748 EUR
Telefon: +48 799 142 017
 
Krzesło Panton to klasyk designu. Verner Panton zaprojektował je w 1960 roku i razem z VITRA stworzył wersję gotową do seryjnej produkcji (1967). Powstała wtedy jedna z pierwszych form krzeseł Panton wykonanych w całości z plastiku. Od czasu wypuszczenia na rynek krzesło Panton przeszło wiele swoich produkcyjnych faz, ale dopiero dziś stało się możliwe stworzenie takiej formy, która jest idealna z oryginalną ideą Panton - zawdzięczając to masie plastycznej, którą daje się idealnie barwić i która jednocześnie zachowuje matową powierzchnię.

Krzesło Panton oferuje wspaniałe komfortowe siedzenie dzięki jego podporowej podstawie, przyjaznemu elastycznemu materiałowi oraz kształtowi, który sprawia, że Panton wygląda równie doskonale zarówno samo, jak i w grupie. Krzesło Panton może być używane wewnątrz jak i na zewnątrz.

Krzesło Panton wykonane jest z solidnego, barwionego polipropylenu z jednej formy wypełnianej metodą wtryskową. Panton Classic, droższy od krzesła Panton, to wersja z połyskiem. Wykonane również z farbowanego włókna polipropylenowego, lecz pokryte dodatkową powłoką. Lakier jest połyskujący, powierzchnia gładka i jest ono trwalsze od standardowego krzesła Panton.

Dla zwiększenia trwałości krzeseł Panton, są one uszlachetniane dodatkami, które uodparniają je przeciw naturalnemu promieniowaniu ultrafioletowemu, dzięki czemu są trwalsze i nadają się do użytku zewnętrznego. Nie zalecamy jednak niepotrzebnego pozostawiania krzeseł Panton na słońcu dłużej niż jest to konieczne gdyż mogą wystąpić na nich nieznaczne zmiany koloru.


Waga: 5.6 kg
Wysokość: 83 cm
Głębokość: 61 cm
Szerokość: 50 cm

Dostępne kolory: biały, czerwony, czarny

Zobacz również: Krzesło Panton VITRA

krzesła Panton Classic Vitra
krzesła Panton Classic Vitra krzesła Panton Classic Vitra krzesła Panton Classic VitraPrice : 748 EUR