buty christian louboutin polska 3
Nr 112, ISSN: 1689-7102 Środa, 23 Wrzesień 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 
Krzesło Plastic Armchair DAX, Vitra
Adres: Top10tastes
Price : na życzenie, email
Telefon: +48 799 142 017
 
Plastic Armchair DAX, Vitra, to plastikowe krzesła, które po raz pierwszy zostały zaprezentowane w konkursie zorganizowanym przez New York Museum of Modern Art, w kategorii ''Nisko-kosztowy Projekt Mebli'' (Low Cost Furniture Design). Ich organicznie uformowane muszle siedziska zostały później wyposażone w różne podstawy wykonane z metalu i drewna, produkowane w milionach egzemplarzy. Ostatnia wersja wykonana z polipropylenu zapewnia jeszcze lepszy komfort siedzenia.

Dla uhonorowania tej linii produkcyjnej, VITRA wznowiła również produkcję modelu plastikowego krzesła Charles & Ray Eames w pełni wykończonego tapicerką. Organicznie uformowane siedziska wykończone tapicerką zapewniają komfort i dodatkowo emanują domową atmosferą. Pokrycie typu Hopsak występuje w 13 kolorach i może być łączone z 8 kolorami muszli siedziska. Razem z konstrukcją podstawy, daje nam to możliwość tworzenia dowolnej liczby indywidualnych kombinacji. Tapicerka jest mocowana do muszli za pomocą czarnej lub białej lamówki.

Materiał:
Polipropylenowe siedzisko (opcjonalne wykończenie z materiału)

Wymiary:
wysokość 80,5 cm x szerokość 62,5 cm x głębokość 60 cm
wysokość siedziska 41,5 cm

kolory krzesel Vitra DAX Plastic Armchair

designerskie krzesła vitra plastic chair dax
designerskie krzesła vitra plastic chair dax designerskie krzesła vitra plastic chair dax designerskie krzesła vitra plastic chair dax
Price : na życzenie, email