buty christian louboutin polska 3
Nr 112, ISSN: 1689-7102 Sobota, 04 Lipiec 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 
Biurko Trey, Pedro Feduchi, Imasoto 2011
Adres: Top10tastes
Price : na życzenie email
Telefon: +48 799 142 017
 

Biurko Trey, projekt Pedro Feduchi dla Imasoto. Trey stanowi idealną równowagę pomiędzy prostotą linii, a funkcjonalnością. Wraz z oddzielnym system adaptacyjnych akcesoriów (takich jak segregatory czy schowki) oprócz zastosowania w domu sprawdza się w różnych przestrzeniach, na przykład publicznych i biurowych. Harmonia linii, wysoka jakość materiałów i wykończenia potwierdza, że Trey to doskonały przykład wartościowego projektowania. Biurko Trey idealnie polepsza komfort, efektywność pracy, odpoczynku i refleksji. W Trey zastosowano wysokiej jakości materiały, takie jak, górski buk oraz uszlachetnioną stal. Wszystkie elementy metalowe pokryte są farbą żaroodporną Epoxy-Polyester. W tylnej części biurka znajduje się metalowe gniazdo z przeznaczeniem dla kabli komputera i oświetlenia. Okres realizacji zamówienia ok. 6 tygodni.

Wymiary Trey: długość blatu1500mm, wys: 750mm.

 biurka dom biuro Imasoto
biurka dom biuro Imasoto biurka dom biuro Imasoto biurka dom biuro Imasoto
Price : na życzenie email