damskie buty luksusowe Chritian Louboutin sklep Warszawa Polska
Nr 112, ISSN: 1689-7102 Niedziela, 20 Wrzesień 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 
Sofa Husk B&B Italia Patricia Urquiola
Adres: Top10tastes
Price : na życzenie email
Telefon: +48799142017
 
Rodzina mebli HUSK do której należą różne wersje foteli, łóżko i sofa. Oryginalna idea sofy Husk to w odróżnieniu do większości rozwiązanie w którym element miękki czyli poduszki siedziska nie został osadzone w twardej ramie, tylko zamiast tego miękkie siedzisko same w sobie stanowi sofę. Konstrukcyjnie struktura Husk składa się z serii poduszek o jednakowej wysokości, które nie tylko służą do siedzenia ale pełnią też funkcję oparcia i które podłokietników. Można powiedzieć, że na sofie Husk się nie siada tylko się w nią wtula będąc całkowicie pochłoniętym jej witalnym ciepłem. Sofa Husk ma jedną głębokość i dwie długości, które stanowią różnicę jednej poduszki lub podzielone na dwie części oparcia i siedzenia w wersji dłuższej. Support wykończony, jest w miedzi, brązie, niklu lub malowany. Dodatkowe poduszki zwiększają komfort.

sofy Husk B&B Italia
sofy Husk B&B Italia sofy Husk B&B Italia sofy Husk B&B ItaliaPrice : na życzenie email