damskie buty luksusowe Chritian Louboutin sklep Warszawa Polska
Nr 112, ISSN: 1689-7102 Niedziela, 20 Wrzesień 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 
Fotel Almora B&B Italia, Doshi Levien
Adres: Top10tastes
Price : na życzenie email
Telefon: +48799142017
 
Ultra estetyczny fotel i otomana Almora, to najnowszy projekt Doshi Levien dla B&B Italia. Nazwa fotela Almora pochodzi z regionu położonego w Indiach, który słynie z przepięknych zapierających dech widoków na Himalaje. Cytując projektantów „Jest niebem na ziemi, idealnym miejscem do czytania i kontemplacji, z którego możesz podziwiać ośnieżone szczyty gór, otula, jak delikatny w dotyku koc” Fotel Almora przynależy do kategorii mebli domowych, oferuje relaksację i wszystko co można kojarzyć z ciepłem domowego gniazda. Fotel składa się z dwóch elementów wykonanych z pomalowanego plastiku – siedzenia i oparcia do którego przymocowany jest drewniany zagłówek. Siedzenie opiera się na obrotowym mechanizmie aluminiowej podstawy. Interesująca, jest równowaga która zachodzi pomiędzy poszczególnymi elementami, użytymi materiałami i tapicerskim wykończeniem. Każdy detal został wystudiowany, jak szyty na miarę, otomana z okrągłą obrotową podstawą i drewnianym siedzeniem na którym położona jest tapicerowana poduszka.

krzesło Almora B&B Italia Doshi Levien
krzesło Almora B&B Italia Doshi Levien krzesło Almora B&B Italia Doshi Levien krzesło Almora B&B Italia Doshi Levien


Studium doskonałej ergonomii - fotel i otomana Almora, B&B ItaliaPrice : na życzenie email