buty christian louboutin polska 3
Nr 112, ISSN: 1689-7102 Środa, 23 Wrzesień 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 
Rocky Horse, Magis, Marc Newson
Adres: Top10tastes, pawel(@)top10tastes.com
Price : na życzenie email
Telefon: +48799142017
 
Koń bujany - siedząca dziecięca zabawka Rocky Horse, którą zaprojektował urodzony w Australii Marc Newson dla włoskiej firmy wnętrzarskiej Magis.  Można powiedzieć, że ‘Rocky’ to nowe spojrzenie na tradycyjny obiekt, który przeważnie był ikoną z naszego dzieciństwa. Wykonany jest jako odlew z przyjaznego środowisku odzyskiwanego polietylenu idealnego dla pustych w środku konstrukcji.

W luźnej interpretacji projektanta koń ‘Rocky’ ubrany jest w kowbojski strój. W roku 2012 Marc Newson pokazał tą ponadczasową dziecięcą zabawkę na targach Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie.

konik bujany rocky magis horse marc newson
konik bujany rocky magis horse marc newson konik bujany rocky magis horse marc newson konik bujany rocky magis horse marc newsonBujane konie 'Rocky' na wystawie Salone del Mobile w Mediolanie, zdjęcie © designboom

Price : na życzenie email