damskie buty luksusowe Chritian Louboutin sklep Warszawa Polska
Nr 104, ISSN: 1689-7102 Wtorek, 19 Luty 2019
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 

Lampa Martinelli Luce, proj. Gae Aulenti
Adres: Top10tastes
Price : na życzenie email
Telefon: +48799142017
 
Lampa została zaprojektowana w roku 1965 przez Gae Aulenti dla firmy Martinelli Luce. Jest to lampa stołowa lub podłogowa z charakterystycznym efektownym kloszem, regulowana wysokością dzięki zastosowaniu ruchomego mechanizmu teleskopowego. Można powiedzieć, że lampa Martinelli Luce, na ówczesne czasy bardzo innowacyjna. Metalowa podstawa lampy Martinelli Luce, jest lakierowana na biało, ciemny brąz, purpurowo czerwony, lub srebrny aluminiowy. Stojąc na stole czy podłodze Martinelli Luce w każdej przestrzeni emanuje niezwykle intensywną siłą wyrazu, piękna i estetyki.

włoskli luksusowy design Lampa biurkowa podłogowa Martinelli Luce projekt Gae Aulenti, sklep
włoskli luksusowy design Lampa biurkowa podłogowa Martinelli Luce projekt Gae Aulenti, sklep włoska lampa stołowa podłogowa Martinelli Luce projekt Gae Aulenti sklep nowoczesna lampa stołowa i podłogowaMartinelli Luce projektu Gae Aulenti


Klasyk designu lampa Martinelli Luce, proj. Gae Aulenti

Price : na życzenie email


Zgłoś news! Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i sugestie dotyczące newsów i marek, które powinny się znaleźć w Top10tastes.