damskie buty luksusowe Chritian Louboutin sklep Warszawa Polska
Nr 115, ISSN: 1689-7102 Czwartek, 28 Styczeń 2021
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 

Luksusowy wibrator LELO Mia 2, łatwo znaleźć w torebce, jest dyskretny, nie rzuca sie w oczy

 

LUKSUSOWE WIBRATORY LELO


Który wibrator LELO jest najlepszy? Znalezienie idealnego obiektu przyjemności, który potrafi zaspokajać twoje potrzeby może być sporym wyzwaniem, szczególnie jeśli masz do czynienia z szerokim wachlarzem propozycji mistrza tej dyscypliny.

Projektanci innowacyjnych wibratorów LELO dołożyli wszelkich starań, tworząc bogatą gamę produktów doskonale odpowiadającą różnorakim upodobaniom. Zasadnicze pytanie, "który produkt LELO jest najlepszy?" musi ustąpić pytaniu: "Który produkt LELO jest najlepszy dla Ciebie?" Jeśli pałasz miłością do mody, dobrego smaku, designu lub szukasz dla siebie czy twoich bliskich świetnie zaprojektowanych, wysokiej klasy intymnych akcesoriów, które doskonale uzupełniają wyposażenie twojej torebki, LELO w pełni zaspokoją twoje potrzeby.

Wibrator LELO Mia 2: Lekki wibrator LELO MIA 2, to nowsza wersja poprzednika MIA. Mia 2 idealnie odpowiada lifestyle'owi zarówno odważnych podróżniczek jak i miłośniczek gadżetów, które wypada mieć przy sobie. Wszystko jedno czy w kolorze dziecięcej lalki czy też eleganckiej czerni LELO Mia 2 zawiera w sobie ogromną, ładowaną przez łącze USB energie, która wystarczy na 1.5h ciągłego używania. Wibrator Mia 2 mieści się w dyskretnej przypominającej szminkę obudowie.

Czy zdarza ci się czasami poczuć niedosyt przyjemności? Dla tych, którzy potrzebują nieco intensywniejszych doznań i dodatkowych wibracji został stworzony LELO Siri. Wibrator LELO SIRI ma w sobie to, co może wysłać cię na księżyc. Z całej propozycji LELO najintensywniejszy masaż daje wibrator SIRI, dzięki wbudowanemu wspaniałemu mikroprocesorowi pozwalającemu kierować wibracje z silnika w tak subtelny sposób, że możliwe staje się stymulowanie zarówno miejsc intymnych jak i całego ciała.

Jeśli jesteś wystarczająco ambitna, aby zacząć eksplorować nowe obszary doznań, o jakich do tej pory mogłaś tylko słyszeć, luksusowe wibratory GIGI 2 i BILLY to doskonała para na tak śmiałą podwójną randkę.  Wibrator LELO GIGI 2 w użyciu delikatnie skłania się ku stymulacji kobiecego punktu G, podczas gdy męski wibrator LELO Billy dostarcza niezależną stymulację prostaty, dodatkowo wzmacniając uczucie ekstazy.
 
Dla miłośników nurkowania oraz wszelkich innych inspirowanych wodą aktywności dedykujemy kolekcję wibratorów LELO Insignia, którą charakteryzuje typowa dla LELO przyjazna ciału stylistyka, ale tym razem ujęta w całkowicie wodoodpornej formie. Od inteligentnego i wszechstronnego wibratora LELO Alia, po luksusowo wykonany wibrator LELO Isla, czy też kuszący formą podwójnie aktywny wibrator LELO SORAYA. Ta linia produktów LELO z pewnością nie zawiedzie twoich zmysłów, kiedy znajdą się w pełni przyjemnego doświadczenia.

Dla kobiet, które chcą mieć wszystko, wibrator Ina to podwójnie aktywny gadżet, który dostarcza wielowymiarową przyjemność, dzięki aż ośmiu różnym trybom pracy i dwóm silnikom. Silniki w zalezności od potrzeb działają symultanicznie, bądź niezależnie. Wibrator Ina z łatwością wprowadza w euforyczną symfonię odczuwania zmysłów, może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz twojego delikatnego ciała.


LUKSUSOWE AKCESORIA EROTYCZNE LELODLA PAŃ
DLA PANÓW
DLA DWOJGA