buty christian louboutin polska 3
Nr 112, ISSN: 1689-7102 Wtorek, 07 Kwiecień 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 

AZZEDINE ALAIA
Azzedine Alaïa to jeden z najbardziej legendarnych współczesnych projektantów, pochodzący z prostej rodziny farmerskiej w Tunezji. Jego naturalna kreatywność i wyczucie glamour przyczyniły się do rozpoczęcia nauki rzeźby, gdzie po raz pierwszy uzewnętrzniło się wyjątkowe zrozumienie kobiecej formy, torujące mu drogę do kariery projektanta mody. Po przeniesieniu się do Paryża w 1957 roku, kariera Azzedine Alaïa jako projektanta mody zaczęła nabierać kształtów, pracował wówczas dla sieci bardzo znanych domów mody takich jak Christian Dior i Guy Laroche. Swoją własną linie rozpoczął w roku 1980 i od tamtej pory Azzedine Alaïa nigdy nie patrzył w przeszłość. Jego projekty są zarówno ponadczasowe jak i nowoczesne, tworzone z pełną świadomością ciała, co przyniosło mu ogromną liczbę fanów wśród celebrytów takich jak Grace Jones, Madonna czy Naomi Campbell, która do dziś pozostaje jego muzą.