damskie buty luksusowe Chritian Louboutin sklep Warszawa Polska
Nr 98, ISSN: 1689-7102 Środa, 15 Sierpień 2018
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 

AZZEDINE ALAIA
Azzedine Alaïa to jeden z najbardziej legendarnych współczesnych projektantów, pochodzący z prostej rodziny farmerskiej w Tunezji. Jego naturalna kreatywność i wyczucie glamour przyczyniły się do rozpoczęcia nauki rzeźby, gdzie po raz pierwszy uzewnętrzniło się wyjątkowe zrozumienie kobiecej formy, torujące mu drogę do kariery projektanta mody. Po przeniesieniu się do Paryża w 1957 roku, kariera Azzedine Alaïa jako projektanta mody zaczęła nabierać kształtów, pracował wówczas dla sieci bardzo znanych domów mody takich jak Christian Dior i Guy Laroche. Swoją własną linie rozpoczął w roku 1980 i od tamtej pory Azzedine Alaïa nigdy nie patrzył w przeszłość. Jego projekty są zarówno ponadczasowe jak i nowoczesne, tworzone z pełną świadomością ciała, co przyniosło mu ogromną liczbę fanów wśród celebrytów takich jak Grace Jones, Madonna czy Naomi Campbell, która do dziś pozostaje jego muzą.


スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー