damskie buty luksusowe Chritian Louboutin sklep Warszawa Polska
Nr 112, ISSN: 1689-7102 Wtorek, 07 Kwiecień 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 


Marka Loewe jest synonimem najwyższej jakości wykonania wyrobów skórzanych w Hiszpanii. Od powstania w roku 1846 z siedzibą w Madrycie była oficjalnym dostawcą dla rodziny królewskiej. We wczesnych latach 50-tych, dom Loewe zaprezentował swoją pierwszą kolekcję mody. Na początku czołowymi projektantami Loewe były takie legendy jak Karl Lagerfeld i Giorgio Armani, wyznaczając ścieżkę wyglądu i dotyku poszczególnych kolekcji, której kontynuacja trwa do dziś. Od czasu pierwszych pokazów w Paryżu w 1998 roku Loewe nigdy nie oglądało się wstecz. Sama kolekcja toreb osiągnęła szczytowy status najbardziej pożądanych kolekcji toreb na świecie. Gratulacje należą się tu Stuart'owi Vevers, który od roku 2008 jest głównym projektantem Loewe.