buty christian louboutin polska 3
Nr 104, ISSN: 1689-7102 Sobota, 25 Maj 2019
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Zapisz się na Top10tastes magazine. Raz w miesiącu otrzymasz specjalne zniżki, limitowane oferty i najciekawsze artykuły bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową.
Imię i nazwisko e-mail  

Potrzebujesz porady, pomocy w procesie zakupów, nie masz lub nie chcesz użyć karty kredytowej?
Zadzwoń na nr kom. +48 799 142 017 (7 dni w tygodniu 8-22)
Napisz na pawel@top10tastes.com

 
Fendi, jedna z pierwszych marek luksusowych na świecie, została założona w 1918 roku w Rzymie, jako sklep z futrami i skórami przez Adele Casagrande and Edoardo Fendi. W roku 1965 przez ten rodzinny biznes został zatrudniony, mało wówczas znany stylista szkolony pod okiem Pierre Balmain i Jean Patou, Karl Lagerfeld - kreator do dziś używanego logo Fendi podwójnego 'F'. W 1969 roku pod okiem Lagerfelda wypuszczona została pierwsza kolekcja futer Fendi ready-to-wear, pozycjonująca markę w pierwszym rzędzie futrzarskich innowatorów. Od tego czasu Fendi szybko awansowała do roli jednej z najbardziej prestiżowych marek luksusowych, przygotowując między innymi kolekcje ready-to-wear, perfum, okularów i toreb podrożnych.Zobacz również:
Damskie torby Fendi