.
damskie buty luksusowe Chritian Louboutin sklep Warszawa Polska
Nr 104, ISSN: 1689-7102 Wtorek, 19 Luty 2019
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Czy chcesz otrzymywać co 3-4 tygodnie informacje o nowych kolekcjach i limitowanych ofertach bezpośrednio na swój email? Kliknij: Zapisz się na newsletter.

Print This Page
Warszawa - zagłębie ekskluzywnych wysokościowców
11/10/2008
Według portalu Globalpropertyguide.com Warszawa zajmuje 19 miejsce w rankingu 2008 najdroższych miast na świecie.

Luksusowy apartament Chodkiewicza, Warszawa


Bookmark and Share


Portal Globalpropertyguide.com stworzył ranking najdroższych w 2008 r. miast na świecie. Podstawowym założeniem w badaniu była analiza mieszkań zlokalizowanych w centrach miast posiadających powierzchnię około 120 m kw. Z zestawienia wynika, że najdroższym miastem na świecie jest stolica Anglii. W Londynie za 1 m kw. musimy zapłacić bagatela 24 tys. dolarów. W Polsce przy obecnych cenach oznaczałoby to, że kwota, jaką musimy zapłacić za 50-metrowe mieszkanie w centrum Warszawy, wystarczyłaby w Londynie na 9-metrowy pokój.

Według portalu Globalpropertyguide.com Warszawa zajmuje 19 miejsce na świecie. (...)

Europa Wschodnia jest postrzegana przez inwestorów jako miejsce, gdzie gospodarka, w tym rynek nieruchomości, rozwija się bardzo dynamicznie. Polska – obok Węgier i Czech – jest klasyfikowana do grupy krajów „gospodarek wschodzących”. Od początku 2008 r. inwestorzy szczególnie intensywnie interesują się polskim rynkiem nieruchomości komercyjnych. (...)

Stolica jest prawdziwym zagłębiem wysokościowców, w których znajdują się ekskluzywne mieszkania. Wciąż przygotowywane są nowe inwestycje do realizacji. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych jest Złota 44. Wieżowiec (prawie 200 m wysokości) powstaje w ścisłym centrum Warszawy, szacuje się, że cena m kw. będzie wynosiła około 24 tys. zł za m kw. Innymi inwestycjami, które są obecnie realizowane oraz są planowane do realizacji w niedalekiej przyszłości, są m.in.: Prosta Tower, Emilii Plater 10 oraz Pałac Młodziejowskiego.

W przypadku mieszkań najdroższych najciekawiej prezentuje się sytuacja dzielnicy Śródmieście. W grupie mieszkań powyżej 10 tys. zł za m kw. zajmuje ona pierwsze miejsce. Co piąty apartament z tego segmentu jest zlokalizowany właśnie w tej części miasta. (...)

Luksusowy apartament Śniegockiej Warszawa
Apartamentowiec, ul Śniegockiej, Warszawa

Kto tam mieszka? – profil kupującego apartament

Osobami nabywającymi apartamenty są przede wszystkim najbogatsi Polacy oraz klienci z zagranicy. Według zestawień banków wiele nabywanych mieszkań, w których cena przekracza kilkanaście tysięcy za m kw., jest kupowanych w celach mieszkaniowych, a nie spekulacyjnych.

Luksusowy apartament `Wyścigowa Warszawa
Luksusowy apartament na Mokotowie, Warszawa

Mieszkanie w apartamencie podkreśla status społeczny oraz akcentuje prestiż jego nabywcy. Większość osób decydujących się na zakup luksusowego mieszkania to klienci tzw. private banking, który oznacza elitarny zorientowany na konkretną jednostkę program obsługi (znacznie wykraczający poza standardowy zakres usług bankowych).

Krn.plBookmark and Share


 

02/03/2019
Category: text_news
Posted by: top10
W minionym roku 2018 r. na polskim rynku sztuki padły kolejne rekordy. 23 mln zł, tyle wyniósł obrót na ostatniej grudniowej Aukcji Dzieł Sztuki Polswiss Art. Nieco wcześniej w październiku 2018 r. rysunek "Autoportret z samowarem" Stanisława Ignacego Witkiewicza został sprzedany z kwotę 550 tyś zł.

Stanisław Ignacy Witkiewicz, "Autoportret z samowarem" 1917, Polswiss Art
01/23/2019
Category: text_news
Posted by: top10
Obchodząca w tym roku 50lecie działalności Axel Vevoordt Company ten ekscytujący rok zaczyna wystawą swojej kolekcji na odbywających się w Brukseli targach BRAFA.

Stela z brązu region płd Arabia 200-100pne, 13.90x16.2001/11/2019
Category: text_news
Posted by: top10
Piękna-Dent to gabinet stomatologiczny i medycyny estetycznej stworzony z myślą o pacjentach, którzy w jednym, komfortowym miejscu mogą zadbać o zdrowy, piękny uśmiech, wygląd i samopoczucie.


Gabinet Piękna Dent - Recepcja: (22) 629 00 99,  505 541 990 
01/04/2019
Category: text_news
Posted by: top10
Proponujemy najwyższej klasy małą architekturę - stalowe bramy spawane z automatyką przeznaczone do eleganckich kamienic, domów i budynków.

Brama z automatyką w kamienicy Warszawa ul. Bracka 20
12/12/2018
Category: text_news
Posted by: top10
Proponujemy zdjęcie Jim Morrison'a, które wykonał Art Kane.

Jim Morrison, LA, CA, 1968, p: Art Kane, Morrison H. Gallery

10/25/2018
Category: text_news
Posted by: top10
Proponujemy w wyprzedaży, czarny, elegancki fotel Ray, zaprojektowany przez Antonio Citterio dla B&B Italia.


Minimalistyczny fotel Ray, proj. Antonio Citterio dla B&B Italia


05/28/2018
Category: text_news
Posted by: top10
W wyprzedaży proponujemy lekki, elegancki, składany fotel Beverly, projektu Antonio Citterio dla B&B Italia.

Wyprzedaż: fotel Beverly, projekt Antonio Citterio dla B&B Italia.


03/14/2018
Category: text_news
Posted by: top10
Proponujemy zdjęcie przedstawiające David Bowie & Elizabeth Taylor, które wykonał Terry O'Neill.


David Bowie & Elizabeth Taylor by Terry O'Neill

ZapiszZapiszZapiszZapisz
02/28/2018
Category: text_news
Posted by: top10
BRITOP Lighting proponuje lampy z serii ENNIE, które dobrze prezentuja się we wnętrzach we wnętrzach w stylu skandynawskim lub minimalistycznym.
Zapisz
01/28/2018
Category: text_news
Posted by: top10
Od 20 stycznia 2018 w oryginalnych wnętrzach dawnej destylarni ginu (Escher Gallery) w Antwerpii, można oglądać wyjątkową instalację artystki 'Kimsooja - gazing Into Sphere', która potrwa do 24 marca 2018 roku.


Gazing into Sphere (2018) Kimsooja, photo: Sebastian SchutyserZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

<