.
damskie buty luksusowe Chritian Louboutin sklep Warszawa Polska
Nr 98, ISSN: 1689-7102 Poniedziałek, 22 Październik 2018
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Czy chcesz otrzymywać co 3-4 tygodnie informacje o nowych kolekcjach i limitowanych ofertach bezpośrednio na swój email? Kliknij: Zapisz się na newsletter.

Print This Page
Wyjątkowy rower Retrovelo Paula
06/01/2011
Retrovelo Paula jest najseksowniejszą bronią prawdziwej kobiety. Powoduje, że męskie racery przy niej giną w tle. Ten 7-biegowy damski rower mógłby być skropiony mechanicznymi perfumami. Top10tastes jest wyłącznym przedstawicielem marki Retrovelo na Polskę.
Zobacz więcej modeli w Top10tastes Rowery i zamów swój ulubiony model jednym kliknięciem myszy.
rowery niemieckie retrovelo design
Dilemmas Magazine/foto: Jacek Piątek


Bookmark and Share


Paula pomaga flirtować m. in. dzięki siedzeniu, które jest wygodniejsze niż loża w restauracji. Zapewnia ono komfort jazdy oraz idealną widoczność. Ręce i ramiona dzięki kierownicy tworzą zamknięte koło, które subtelnie naznacza przestrzeń rowerzystki, a tym samym sprawiają wrażenie jakby miała ochotę się przytulić. Siły powstające w wyniku nierówności powierzchni są efektywnie niwelowane przez stalową ramę, dzięki czemu kobieta wygląda jakby płynęła w powietrzu. Z kolei mniejsze wibracje przetwarza znakomity rowerowy gadżet - elastyczny widelec i grube opony, chroniące przed zmęczeniem stóp.


designerskie rowery retrovelo niemieckie
Niemiecki rower Retrovelo Paula


Każda nowość wprowadzona na rynek musi być wcześniej odpowiednio przetestowana. Dlatego Balloon Racer najpierw wypróbował swoje rowery górskie, tracki czy cross racery. Idealny wynik nasunął marce rowerowej pomysł, aby wnieść na rowerowy rynek miejski technologie rowerów ekstremalnych z tym, że w wersji light, aby idealnie wpasowywały się w realia miasta.
Dlatego proste kształty, wykończenia oraz nowoczesne systemy napędowe i materiały wykotrzystane w rowerach Retrovelo doskonale współgrają z miejskim gwarem. Jakość wszystkich części też ma znaczenie, od smukłości geometrii ramy z doskonałymi proporcjami kierownicy, aż po delikatne gumowe części. Ich waga również jest istotna. Z konieczności uzyskania 70 milimetrów przestrzeni w rozstawie widelca, marka nie miała wyboru i musiała zaprojektować specjalny widelec pod własną marką - triple-plated fork crown. Ten idealnie wyprofilowany 3-płatowy widelec został przystosowany do szerokich opon i doskonale, pod względem stylu współgra z proporcjami uchwytów.
Wszystkie elementy Retrovelo zostały połączone w jedno tradycyjnym i precyzyjnym ręcznym sposobem. Profesjonalna konstrukcja Retrovelo wraz z długim elastycznym widelcem oraz kombinacją szerokiej obręczy z oponą balloon, nadaje całemu rowerowi zjawiskowy design oraz nieporównywalny komfort przemieszczania się.


opony fat frank retrovelo
Opona Fat Frank Retrovelo


Fat Frank to bezkonkurencyjna rowerowa opona. Wyprodukowana w fabryce opon Schwalbe ma przypominać oponę BMX oraz klasyczną oponę motocyklową. Fat Frank, posiada ochronną warstwę przeciwprzebiciową, innowacyjną i wysoce zaawansowaną technologicznie. Co najważniejsze - ma szerokość nie podobną do innych. Nie wymaga dużej ilości ciśnienia, co świadczy o jej zawodowstwie. Jednak największą sensację wywołuje widok, kiedy ta szersza opona obraca się lżej od innych, dzięki czemu niweluje tarcie z podłożem. Tym samym zmniejsza się moment ugięcia i deformacji opony. Podczas jazdy staje się ona „okrąglejsza” i przez to łatwiej się toczy, utrzymując doskonały poziom trakcji. Dodatkowo opona zyskuje większą odporność, gdyż jest sporej wielkości. Dlatego też, w chwili gdy spotka się z ostrymi przedmiotami pochłania je, a następnie „wypluwa” na zewnątrz w trakcie obrotu.


stylowe rowery retrovelo dostępne kolory
Dostępne kolory ramy w rowerach Retrovelo


Top10tastes jest wyłącznym przedstawicielem marki Retrovelo na Polskę.
Zobacz więcej modeli w Top10tastes Rowery. Zamów jednym kliknięciem myszy.Za zdjęcie Retrovelo dziękujemy:

dilemmas magazineBookmark and Share


 

05/28/2018
Category: text_news
Posted by: top10
W wyprzedaży proponujemy lekki, elegancki, składany fotel Beverly, projektu Antonio Citterio dla B&B Italia.

Wyprzedaż: fotel Beverly, projekt Antonio Citterio dla B&B Italia.


03/14/2018
Category: text_news
Posted by: top10
Proponujemy zdjęcie przedstawiające David Bowie & Elizabeth Taylor, które wykonał Terry O'Neill.


David Bowie & Elizabeth Taylor by Terry O'Neill

ZapiszZapiszZapiszZapisz
02/28/2018
Category: text_news
Posted by: top10
BRITOP Lighting proponuje lampy z serii ENNIE, które dobrze prezentuja się we wnętrzach we wnętrzach w stylu skandynawskim lub minimalistycznym.
Zapisz
01/28/2018
Category: text_news
Posted by: top10
Od 20 stycznia 2018 w oryginalnych wnętrzach dawnej destylarni ginu (Escher Gallery) w Antwerpii, można oglądać wyjątkową instalację artystki 'Kimsooja - gazing Into Sphere', która potrwa do 24 marca 2018 roku.


Gazing into Sphere (2018) Kimsooja, photo: Sebastian SchutyserZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz
01/03/2018
Category: text_news
Posted by: top10
Proponujemy fotografię portretową zespołu The Beatles wykonane w Londynie w 1963 roku przez Terry O'Neil.


The Beatles, Londyn, © Terry O'Neil 196312/15/2017
Category: text_news
Posted by: admin
Proponujemy lampę podłogową LUWA 2M, którą zaprojektował Paweł Luwau.


Lampa podłogowa LUWA 2M, proj. Paweł Luwau


12/05/2017
Category: text_news
Posted by: top10
Galeria Kolekcji Fibak zaprasza serdecznie na zimową odsłonę stałej ekspozycji. Prezentujemy wybrane dzieła z kolekcji, w tym obrazy takich artystów, jak: Stefan Gierowski, Teresa Pągowska, Jan Dobkowski czy Leon Tarasewicz.


Galeria Kolekcji Fibak, ul. Krakowskie Przedmieście 5, Warszawa
12/03/2017
Category: text_news
Posted by: top10
11/15/2017
Category: text_news
Posted by: top10
Proponujemy kultową torebkę Hermès model Birkin, której nazwa pochodzi od nazwiska sławnej piosenkarki Jane Birkin.


Torebka Hermès Birkin Etoupe, rozm. 40cm, made in France


10/11/2017
Category: text_news
Posted by: top10
Proponujemy kupno limitowanej edycji zdjęcia Snoop Dogg, które wykonał fotograf mega gwiazd muzycznej sceny, Mike Miller.


Zdjęcie Snoop Dogg by Mike Miller, cena: od 2500 do 9500 USD


<