.
damskie buty luksusowe Chritian Louboutin sklep Warszawa Polska
Nr 114, ISSN: 1689-7102 Środa, 02 Grudzień 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Czy chcesz otrzymywać co 3-4 tygodnie informacje o nowych kolekcjach i limitowanych ofertach bezpośrednio na swój email? Kliknij: Zapisz się na newsletter.

Print This Page
Wyjątkowy rower Retrovelo Paula
06/01/2011
Retrovelo Paula jest najseksowniejszą bronią prawdziwej kobiety. Powoduje, że męskie racery przy niej giną w tle. Ten 7-biegowy damski rower mógłby być skropiony mechanicznymi perfumami. Top10tastes jest wyłącznym przedstawicielem marki Retrovelo na Polskę.
Zobacz więcej modeli w Top10tastes Rowery i zamów swój ulubiony model jednym kliknięciem myszy.
rowery niemieckie retrovelo design
Dilemmas Magazine/foto: Jacek Piątek


Bookmark and Share


Paula pomaga flirtować m. in. dzięki siedzeniu, które jest wygodniejsze niż loża w restauracji. Zapewnia ono komfort jazdy oraz idealną widoczność. Ręce i ramiona dzięki kierownicy tworzą zamknięte koło, które subtelnie naznacza przestrzeń rowerzystki, a tym samym sprawiają wrażenie jakby miała ochotę się przytulić. Siły powstające w wyniku nierówności powierzchni są efektywnie niwelowane przez stalową ramę, dzięki czemu kobieta wygląda jakby płynęła w powietrzu. Z kolei mniejsze wibracje przetwarza znakomity rowerowy gadżet - elastyczny widelec i grube opony, chroniące przed zmęczeniem stóp.


designerskie rowery retrovelo niemieckie
Niemiecki rower Retrovelo Paula


Każda nowość wprowadzona na rynek musi być wcześniej odpowiednio przetestowana. Dlatego Balloon Racer najpierw wypróbował swoje rowery górskie, tracki czy cross racery. Idealny wynik nasunął marce rowerowej pomysł, aby wnieść na rowerowy rynek miejski technologie rowerów ekstremalnych z tym, że w wersji light, aby idealnie wpasowywały się w realia miasta.
Dlatego proste kształty, wykończenia oraz nowoczesne systemy napędowe i materiały wykotrzystane w rowerach Retrovelo doskonale współgrają z miejskim gwarem. Jakość wszystkich części też ma znaczenie, od smukłości geometrii ramy z doskonałymi proporcjami kierownicy, aż po delikatne gumowe części. Ich waga również jest istotna. Z konieczności uzyskania 70 milimetrów przestrzeni w rozstawie widelca, marka nie miała wyboru i musiała zaprojektować specjalny widelec pod własną marką - triple-plated fork crown. Ten idealnie wyprofilowany 3-płatowy widelec został przystosowany do szerokich opon i doskonale, pod względem stylu współgra z proporcjami uchwytów.
Wszystkie elementy Retrovelo zostały połączone w jedno tradycyjnym i precyzyjnym ręcznym sposobem. Profesjonalna konstrukcja Retrovelo wraz z długim elastycznym widelcem oraz kombinacją szerokiej obręczy z oponą balloon, nadaje całemu rowerowi zjawiskowy design oraz nieporównywalny komfort przemieszczania się.


opony fat frank retrovelo
Opona Fat Frank Retrovelo


Fat Frank to bezkonkurencyjna rowerowa opona. Wyprodukowana w fabryce opon Schwalbe ma przypominać oponę BMX oraz klasyczną oponę motocyklową. Fat Frank, posiada ochronną warstwę przeciwprzebiciową, innowacyjną i wysoce zaawansowaną technologicznie. Co najważniejsze - ma szerokość nie podobną do innych. Nie wymaga dużej ilości ciśnienia, co świadczy o jej zawodowstwie. Jednak największą sensację wywołuje widok, kiedy ta szersza opona obraca się lżej od innych, dzięki czemu niweluje tarcie z podłożem. Tym samym zmniejsza się moment ugięcia i deformacji opony. Podczas jazdy staje się ona „okrąglejsza” i przez to łatwiej się toczy, utrzymując doskonały poziom trakcji. Dodatkowo opona zyskuje większą odporność, gdyż jest sporej wielkości. Dlatego też, w chwili gdy spotka się z ostrymi przedmiotami pochłania je, a następnie „wypluwa” na zewnątrz w trakcie obrotu.


stylowe rowery retrovelo dostępne kolory
Dostępne kolory ramy w rowerach Retrovelo


Top10tastes jest wyłącznym przedstawicielem marki Retrovelo na Polskę.
Zobacz więcej modeli w Top10tastes Rowery. Zamów jednym kliknięciem myszy.Za zdjęcie Retrovelo dziękujemy:

dilemmas magazineBookmark and Share


 

12/02/2020
Category: text_news
Posted by: top10
Na sprzedaż - elegancki trzy piętrowy apartament położony w dość prestiżowej dzielnicy Londynu W2, doskonale ulokowany w miejskim domu z epoki wiktoriańskiej.

Fasada apartamentowca, Strathearn Place, London W208/19/2020
Category: text_news
Posted by: top10
Finisarz w Centrum Koneser w Warszawie, 20 sierpnia 2020, godz. 18.00, "Sala Laboratorium".


03/15/2020
Category: text_news
Posted by: top10
Tym razem z wiadomych przyczyn Wiosenna Aukcja Dzieł Sztuki w Polswiss Art relacjonowana streamingiem live video na stronie www.polswissart.pl odbędzie się bez udziału publiczności.

Tamara Łempicka, Andromeda, Serigrafia, wym. 113 x 77cm


02/19/2020
Category: text_news
Posted by: top10
Od 4 lutego 2020, kiedy odbyła się pierwsza specjalna aukcja dzieł sztuki "Oldmasters review" Galeria Polswiss Art zaprasza zainteresowanych miłośników i kolekcjonerów sztuki do skorzystania z propozycji galerii w formule private sale/usług concierge.

Roman Kramsztyk, Portret K., ok.1930-32, litografia, papier 28,5x24,5cm
01/08/2020
Category: text_news
Posted by: top10
Na sprzedaż! - jedna z najbardziej znanych i cenionych modeli toreb Hermes, "Kelly Bag" nazwana od nazwiska aktorki, księżnej Monaco - Grace Kelly. Projekt torby Kelly powstał w 1935 roku. W latach 50-tych XX wieku Grace Kelly na jednym z opublikowanych zdjęć miała torbę Hermèsa i od tej pory cały świat zaczął nazywać ten model torebki - Kelly od jej nazwiska.

Na sprzedaż! Torebka Hermess Kelly, 28cm Palladium Hardware


12/17/2019
Category: text_news
Posted by: top10
Za tradycyjną wiktoriańską fasadą kryje się interesująca implementacja nowoczesnej architektury. Na sprzedaż: cztery sypialnie, podwórko i taras z ogrodem.


Na sprzedaż - Dom w Londynie, SW 4, Lambour Road


09/28/2019
Category: text_news
Posted by: top10
Proponujemy lampę podłogową LUWA 2M, którą zaprojektował Paweł Luwau.

Lampa podłogowa LUWA 2M, proj. Paweł Luwau, photo: Jacek Kucharczyk
05/29/2019
Category: text_news
Posted by: top10
W wyprzedaży proponujemy włoskie designerskie lampy marki Zava.

Lampa podłogowa marki Zava - Sister, made in Italy


04/27/2019
Category: text_news
Posted by: top10
Proponujemy stół LUWA STX, który w roku 2018 zaprojektował Paweł Luwau.

Stół LUWA STX, design, P. Luwau, mat: stal nierdzewna, top: MDF/Forbo02/03/2019
Category: text_news
Posted by: top10
W minionym roku 2018 r. na polskim rynku sztuki padły kolejne rekordy. 23 mln zł, tyle wyniósł obrót na ostatniej grudniowej Aukcji Dzieł Sztuki Polswiss Art. Nieco wcześniej w październiku 2018 r. rysunek "Autoportret z samowarem" Stanisława Ignacego Witkiewicza został sprzedany z kwotę 550 tyś zł.

Stanisław Ignacy Witkiewicz, "Autoportret z samowarem" 1917, Polswiss Art

<