.
buty christian louboutin polska 3
Nr 112, ISSN: 1689-7102 Poniedziałek, 13 Lipiec 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Czy chcesz otrzymywać co 3-4 tygodnie informacje o nowych kolekcjach i limitowanych ofertach bezpośrednio na swój email? Kliknij: Zapisz się na newsletter.

Print This Page
Top10 przykazań zakupów luksusowych w 2009 roku
01/16/2009
Spokój umysłu, wyjątkowość, odpowiedzialność społeczna - nowe zasady konsumpcji w XXI wieku.
Lampa Twiggy Foscarini
fot: Lampa Twiggy, Foscarini, designer: Marc Sadler


Bookmark and Share


1. Innowacyjne portale dóbr i usług luksusowych odgrywają coraz większą rolę w podejmowaniu decyzji o zakupach

Coraz bardziej przyjazne i proste w obsłudze portale z luksusową propozycją stanowią alternatywę dla wycieczek po sklepach. Zamożny klient ceni swój czas i maksymalnie wykorzystuje możliwości, jakie daje mu internet, w zdobyciu wiedzy na temat luksusowych marek, nowych kolekcji i trendów.

2. Konsumenci luksusu stają się coraz bardziej wyrafinowani

W chwili, kiedy poprzednie generacje zadowalały się metką „Made in Italy” dzisiejszy klient wie więcej o jakości, wykonawstwie i potrafi rozróżnić produkt tani od drogiego, zwracając uwagę na jakość materiału, ręczne wykonanie i podążanie za trendami.

3. Długowieczna wartość wyprze masowy luksus

Zamiast kupić 10 tanich produktów dzisiejszy konsument wybierze jeden drogi, co świadczy o zamianie ostentacji i blichtru na dyskretną elegancję.
zegarek Hermes Barenia dla kobiet


Zegarek Hermès Barenia - ponadczasowa dyskretna elegancja.
Frederick Vidal, który zaprojektował zegarek dla Hermès, wytworzył pasek składający się z jednego kawałka skóry owiniętego dookoła kwadratowej obudowy ze stali.


4. Konsumenci stają się bardziej wyczuleni na markę

Dzisiejsi konsumenci doskonale rozróżniają LV od CC i zwracają uwagę na marketing każdej z nich. Od kolekcji ready-to-wear do premier perfum, każda luksusowa marka stara się wypracować własną historię.

5. Spokój Umysłu i Doświadczenie Teraz wygrywa z ostentacyjnymi symbolami statusu

Dla wielu konsumentów wydatek 100,000 PLN na wakacje na miarę jest teraz bardziej kuszący niż sprezentowanie sobie auta za podobną kwotę. Status, który przychodzi wraz z nowo odkrytą wiedzą przebija status materialny.

6. Wyjątkowość jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej

To oznacza świetlaną przyszłość dla niszowych marek, z mniejszym lecz zamożniejszym gronem lojalnych klientów.

luksusowe spinki armrevolutionKażda para spinek ma unikalnie wygrawerowany numer identyfikacyjny i posiada specjalny certyfikat gwarancyjny. Rejestracja spinek na stronie internetowej ARMREVOLUTION pozwala uzyskać członkostwo ARMREVOLUTION i dostęp do ekskluzywnych imprez i powiązanych z ruchem ARMREVOLUTION przywilejów.


7. Odpowiedzialność społeczna i ekologiczna ma znaczenie

Dziś bardziej niż kiedykolwiek, konsumenci zwracają uwagę na to, gdzie, w jaki sposób i z jakich materiałów wykonywane są produkty. W odpowiedzi na ten nowy trend przemysł luksusowych dóbr musi być zarówno pod względem etyki jak i społecznej odpowiedzialności maksymalnie przejrzysty.

8. Coraz większa uwaga będzie kierowana na jakość i autentyczność produktu

Z uwagi na coraz większą produkcję poza Europą, konsumenci będą szukać nowych potwierdzeń jakości. będą więcej pytać o pochodzenie materiałów i certyfikaty autentyczności.
Apaszka Frey Wille
Jedwabny szal Frey Wille inspirowany twórczością Hundertwasser. Artyści z Wiednia, ręczne wytwarzanie i szlachetne materiały.

9. Konkurencja jeszcze się zwiększy

Tak przesycony rynek stał się jeszcze bardziej konkurencyjny, a konsumenci bardziej wybredni. To oznacza, że detaliści i właściciele marek będą musieli pracować jeszcze bardziej, aby zostali dostrzeżeni w tłumie.

10. Powstaną nowe standardy biznesu, społecznej odpowiedzialności i ekologii

Praktyki biznesowe coraz większej liczby firm stają się transparentne i zmuszają konkurencję do ich konsekwentnego adoptowania.


Źródło: Forbes.com/Luxury Institute/EJ/PL


Bookmark and Share


 

03/15/2020
Category: text_news
Posted by: top10
Tym razem z wiadomych przyczyn Wiosenna Aukcja Dzieł Sztuki w Polswiss Art relacjonowana streamingiem live video na stronie www.polswissart.pl odbędzie się bez udziału publiczności.

Tamara Łempicka, Andromeda, Serigrafia, wym. 113 x 77cm


02/19/2020
Category: text_news
Posted by: top10
Od 4 lutego 2020, kiedy odbyła się pierwsza specjalna aukcja dzieł sztuki "Oldmasters review" Galeria Polswiss Art zaprasza zainteresowanych miłośników i kolekcjonerów sztuki do skorzystania z propozycji galerii w formule private sale/usług concierge.

Roman Kramsztyk, Portret K., ok.1930-32, litografia, papier 28,5x24,5cm
01/08/2020
Category: text_news
Posted by: top10
Na sprzedaż! - jedna z najbardziej znanych i cenionych modeli toreb Hermes, "Kelly Bag" nazwana od nazwiska aktorki, księżnej Monaco - Grace Kelly. Projekt torby Kelly powstał w 1935 roku. W latach 50-tych XX wieku Grace Kelly na jednym z opublikowanych zdjęć miała torbę Hermèsa i od tej pory cały świat zaczął nazywać ten model torebki - Kelly od jej nazwiska.

Na sprzedaż! Torebka Hermess Kelly, 28cm Palladium Hardware


12/17/2019
Category: text_news
Posted by: top10
Za tradycyjną wiktoriańską fasadą kryje się interesująca implementacja nowoczesnej architektury. Na sprzedaż: cztery sypialnie, podwórko i taras z ogrodem.


Na sprzedaż - Dom w Londynie, SW 4, Lambour Road


09/28/2019
Category: text_news
Posted by: top10
Proponujemy lampę podłogową LUWA 2M, którą zaprojektował Paweł Luwau.

Lampa podłogowa LUWA 2M, proj. Paweł Luwau, photo: Jacek Kucharczyk
05/29/2019
Category: text_news
Posted by: top10
W wyprzedaży proponujemy włoskie designerskie lampy marki Zava.

Lampa podłogowa marki Zava - Sister, made in Italy


04/27/2019
Category: text_news
Posted by: top10
Proponujemy stół LUWA STX, który w roku 2018 zaprojektował Paweł Luwau.

Stół LUWA STX, design, P. Luwau, mat: stal nierdzewna, top: MDF/Forbo02/03/2019
Category: text_news
Posted by: top10
W minionym roku 2018 r. na polskim rynku sztuki padły kolejne rekordy. 23 mln zł, tyle wyniósł obrót na ostatniej grudniowej Aukcji Dzieł Sztuki Polswiss Art. Nieco wcześniej w październiku 2018 r. rysunek "Autoportret z samowarem" Stanisława Ignacego Witkiewicza został sprzedany z kwotę 550 tyś zł.

Stanisław Ignacy Witkiewicz, "Autoportret z samowarem" 1917, Polswiss Art
01/23/2019
Category: text_news
Posted by: top10
Obchodząca w tym roku 50lecie działalności Axel Vevoordt Company ten ekscytujący rok zaczyna wystawą swojej kolekcji na odbywających się w Brukseli targach BRAFA.

Stela z brązu region płd Arabia 200-100pne, 13.90x16.2001/11/2019
Category: text_news
Posted by: top10
Piękna-Dent to gabinet stomatologiczny i medycyny estetycznej stworzony z myślą o pacjentach, którzy w jednym, komfortowym miejscu mogą zadbać o zdrowy, piękny uśmiech, wygląd i samopoczucie.


Gabinet Piękna Dent - Recepcja: (22) 629 00 99,  505 541 990 

<