.
damskie buty luksusowe Chritian Louboutin sklep Warszawa Polska
Nr 112, ISSN: 1689-7102 Wtorek, 26 Maj 2020
Luksusowe torby Hermes Birkin made in france sklep polska   Luksusowe rezydencje na Karaibach Anguilla kupno sprzedaż lub wynajem

Top10tastes Portal produktów i usług luksusowych

Print This Page
Sofa B&B Italia TUFTY-TIME: ekspresja nowoczesności.
10/14/2012
W światowym designie TUFTY-TIME funkcjonuje nie tylko jako reinterpretacja przeszłości, ale również doskonały wzór wspaniałego, innowacyjnego rozwiązania takich kwestii jak modułowość, komfort oraz wymienne pokrycia.

designerskie sofy tufty time b&b italia


Bookmark and Share


TUFTY-TIME jest raczej zestawem nieformalnym, stworzonym z myślą o odpoczynku i umożliwiającym swobodę kompozycji. Zestaw modułowy składa się z otomany, części centralnej, która może współgrać z inną, narożnika i elementów zamykających, bogato lub oszczędnie zdobionych. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne w wersji pogłębionej, gdzie TUFTY-TIME staje się miejscem spotkań lub przytulnym azylem – wymarzonym miejscem relaksu.Sofę Tufty Time można składać z wielu modułów o różnych wymiarach (w różnych obiciach o różnych kolorach). Cena zależy od wybranych modułów - ich ilości, wymiarów i obić.

luksusowe sofy b&b italia tufty time

Dwa modele Tufty Time oferowane w naszej wyprzedaży to:

Sofa wykończona w czarnej skórze (Cat. Alfa – 1401150), sofa o symbolu: T143BD/4
5.361,60 Euro netto + 23%VAT, Rabat: 30%, Cena po rabacie: 3.753,12 Euro netto + 23% VAT oraz 2. sofa o symbolu: T177BS/3
5.956,80 Euro netto + 23% VAT
Rabat: 30%
Cena po rabacie: 4.169,76 Euro netto + 23% VAT

softy b&b italia tufty wyprzedaz

oraz:

T177BS/3
Cena: 5.956,80 Euro netto + 23% VAT
Rabat: 30%
Cena po rabacie: 4.169,76 Euro netto + 23% VAT

softy b&b italia tufty wyprzedaz 2


Sofy z tej wyprzedaży dostarczymy pod wskazany adres w Polsce w ciągu 1-2 dni od chwili złożenia zamówienia.
Uwaga!
Oprócz
opisanych dwóch modeli Tufty Time - w tej wyprzedaży (z powodu zmiany ekspozycji) mamy jeszcze 22 inne meble, sofy, stoły, stoliki, fotele, biurka etc. oraz 37 lamp - ikon światowego design'u.
Jeśli chcesz otrzymać od nas zestawienie lamp lub mebli z wyprzedaży, prosimy napisz do nas określając jaki rodzaj mebli, oświetlenia chcesz kupić podając
swój nr telefonu: pawel@top10tastes.com

Projektant: Patricia Urquiola ma na swoim koncie zaprojektowanie ok. 275 produktów dla ok. 19 renomowanych producentów mebli.
Urodzona w Oviedo (Hiszpania) obecnie mieszka i pracuje w Mediolanie. Po uzyskaniu dyplomu architekta w Madrycie asystowała Achille Castiglioni. W latach 90-tych w biurze w Padwie wraz z Vico Magistretti wnosiła swój wkład w rozwój nowych produktów, sygnując je: “Flower”, “Loom sofa”, “Chaise” i “Chaise Longue”.
Lista klientów Patricia Urquiola doskonale obrazuje 'Kto jest Kto' wśród producentów i projektantów włoskiego design'u najwyższej klasy, takich jak: Moroso, B&B Italia, Alessi, Driade, Foscarini czy Molteni. Jej produkty zostały wybrane na wystawę włoskiego design'u 2001, Intenational Design Yearbook 1999 i 2001. Obecnie Patricia Urquiola pracuje w swoim własnym studio w Mediolanie, zajmując się projektowaniem, wystawami, zarządzaniem i promocją sztuki oraz architekturą.

 Top10tastes Luksusowe meble
Bookmark and Share